Wprowadzenie relikwii św. Faustyny Kowalskiej i Jej przewodnika duchowego bł. Michała Sopoćko

Zapraszamy na uroczystość wprowadzenia relikwii św. Faustyny Kowalskiej i Jej przewodnika duchowego bł. Michała Sopoćko, która odbędzie się w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jakuba w Lubaniu 19 września 2021 r. (niedziela) o godz. 12:30.

Uroczystości przewodniczyć będzie związany duchowo z naszą parafią ks. Teodor Sawielewicz – założyciel „Teobańkologii”, który na każdej Mszy Świętej wygłosi słowo Boże oraz poprowadzi nabożeństwo eucharystyczne w duchu i tajemnicy Bożego Miłosierdzia.

Program dnia:

  • godz. 7:30 – Eucharystia z nauką ks. Teodora
  • godz. 9:30 – Eucharystia z nauką ks. Teodora
  • godz. 11:15 – Eucharystia pod przewodnictwem oraz z nauką ks. Teodora
  • godz. 12:30 – Uroczysta Eucharystia z wprowadzeniem relikwii św. Faustyny Kowalskiej oraz bł. Michała Sopoćko pod przewodnictwem oraz z nauką ks. Teodora
  • godz. 15:00 – Nabożeństwo eucharystyczne z prowadzeniem muzycznym

W przerwach możliwość spotkania z ks. Teodorem, społecznością Teobańkologii oraz uzyskania różańców i książek ks. Teodora. Istnieje także możliwość błogosławieństwa przyniesionej przez uczestników wody oraz soli, którego dokona ks. Teodor.

Zapraszamy do przygotowania duchowego poprzedzającego tę uroczystość na kanale „Teobańkologii” https://www.facebook.com/teobankologia/